ul.Sadowa 15, 44-145 Pilchowice
Dobermania - Igor  - Adoptowany

Adoptowany Igor

W tym miesiącu otrzymał: 0.00zł z tytułu darowizn.
Wpłać darowiznę

PILNE ‼️ Niestety, mamy smutną wiadomość :'(

Musimy jak najszybciej znaleźć Igorkowi nowy dom lub chociaż DT :(

Spadło to na nas jak grom, ponieważ wszystko układało się super. Igorek robił postępy w chodzeniu na smyczy. P Ania chodziła z nim na zajęcia z behawiorystą, Igorek już ładnie zaczął chodzić na luźnej smyczy i nagle stało się .... 😓

Igor wyrwał się pani i zaatakował jamnika. Poturbował go niestety trochę i jamnik wymaga leczenia. Stało się to niecałe dwa tygodnie temu. Od tego momentu Igor na widok innych psów wpada w szał i pani Ania nie daje rady fizycznie i psychicznie. Boi się każdego wyjścia z Igorkiem by nie spotkać jakiego psiaka po drodze, obawia się, że nie utrzyma Igora :'(

Igor jest na prawdę bardzo fajnym psiakiem, pozytywnym do ludzi i dzieci, uwielbia zabawę piłeczką, grzeczny w domu, potrafi pozostać sam, nauczył się chodzenia na luźnej smyczy. 

Ostatnie zdarzenie zostało prawdopodobnie wywołane biegającą po osiedlu swobodnie suczką z cieczką, jednak u młodego psa jakim jest Igor (ok 1,5 roku) gdy hormony w nim zaczeły buzować wywołało to taki efekt, na dzień dzisiejszy trzeba z nim przepracować reakcje na inne psy.  

Igor jest w trakcie leczenia tarczycy, przyjmuje też Florę Balance bo bez niej na razie potrafi mieć lekkie rozwolnienie. 

Tydzień temu dostał czip kastracji chemicznej 

- może coś on pomoże w wyciszeniu emocji Igora do innych psów - efekt będzie można zaobserwować dopiero za około 3 tygodnie. 


PILNIE szukamy dla Igorka DT lub najlepiej domu adopcyjnego bez innych psów, z osobą o silnym charakterze, która opanuje Igorka w czasie spotkań z innymi psami. 

PILNE !!!

kontakt w sprawie Igorka, adopcji lub dt dla niego : 

📥 https://dobermania.pl/#ankieta

📨 Messenger FB DoberMania 

📧 adopcje@dobermania.pl 

☎️ 791 864 564 (sms) lub 797 567 492Igor to młodziutki roczny doberman (W typie rasy z rodowodem stowarzyszeniowym), który trafił do nas pod opiekę z przyczyn losowych rodziny. Jest rocznym typowym dobermanim rozrabiaką ale bardziej pozytywnym. 

Igorek dziś już przy okazji odwiedził weterynarza z Ciocią Marzenką. Przyzwyczaja się do nowej sytuacji, płakusiając troszeczkę. Za niedługo będzie szukał domu. 

Ankieta przedadopcyjna on-line ⬇️

📥 https://dobermania.pl/#ankieta

📨 Messenger FB DoberMania 

📧 adopcje@dobermania.pl 

💰 https://dobermania.pl/wsparcie


Dzięki różnym portalom możecie pomóc nam działać jak i również przy rozliczeniu podatku możecie odliczyć swój 1,5% dla naszych podopiecznych o co Was serdecznie prosimy wpisując podane tu dane :

✅️ Stowarzyszenie DoberMania

✅ ️KRS : 0000270261

✅️ DOPISEK : DOBERMANIA 10927 👈💚

Inne psy Adoptowany

Dobermania - Blusia

Blusia

Blusia Adoptowany
Dobermania - Saba

Saba

Saba Adoptowany
Dobermania - Czaki

Czaki

Czaki Adoptowany
Dobermania - Zeus

Zeus

Zeus Adoptowany
Dobermania - IRIS (Ajris)

IRIS (Ajris)

IRIS (Ajris) Adoptowany