ul.Sadowa 15, 44-145 Pilchowice
Chroń swojego pupila, zachipuj i zarejestruj go w Safe-Animal  - adopcje dobermanów i TTB

Chroń swojego pupila, zachipuj i zarejestruj go w Safe-Animal

63bff00509ff9.jpg Znalazłeś błąkające się zwierzę? 

A może masz nowego pupila? 

Wiesz, że zwierzak ma wszczepiony mikrochip, znasz ten numer, ale nie wiesz jak sprawdzić czy został zarejestrowany w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL? Warto pamiętać, że https://www.safe-animal.eu/pl jest częścią europejskiego stowarzyszenia zrzeszającego bazy danych z całej Europy. Wyszukiwarka na stronie www.Europetnet.com daje możliwość zidentyfikowania zwierzaka, który mógł został zarejestrowany za granicą. 

Jaki czas jest najodpowiedniejszy na zarejestrowanie numeru mikroczipa zwierzęcia? Każdy moment na zabezpieczenie swojego podopiecznego jest dobry. Uważamy, że zdecydowanie najlepiej zarejestrować psa lub kota możliwie najwcześniej, ale zgodnie z powiedzeniem: lepiej późno niż wcale. 

Warto upewnić się wcześniej czy zwierzak na pewno posiada numer mikroczipa i następnie zweryfikować czy zwierzę jest zarejestrowane w Międzynarodowej Bazie Danych SAFE-ANIMAL. Jeżeli nie, to lepiej już dłużej nie zwlekać. Zwierzę można zarejestrować poprzez swoje prywatne konto lub w gabinecie weterynaryjnym.

Nasze psiaki są zarejestrowane, a Twoje ?

#SAFEANIMAL #pies #kot #founddog #foundcat #lostdog #lostcat #pet #pets #animal #loveanimal #zwierzaki